Divas spēles – divi dažādi iznākumi

13 februāris 2022

Turcijas treniņnometnes 10. diena aizvadīta futbola zīmē – Valmiera FC aizvadīja divas pārbaudes spēles pret diviem dažādiem pretiniekiem. Pirmajā mačā komanda tikās ar FC Rukh Lviv – Ukrainas Virslīgas komandu, kurai zaudējām ar 0:2, otrajā spēlē izdevās nospēlēt neizšķirti pret FC Kryvbas Kryvyi Rih – 1:1 beigu rezultāts.

Dienas pirmo spēli Valmiera FC komanda aizvadīja ar gados jaunu sastāvu, spēlētājiem dodoties laukumā, lai nodemonstrētu savas spējas. Kaut arī no paša sākuma izskatijās, ka spēles pavediens piederēs mums, pretinieks jau 4. minūtē izmantoja mūsu kļūdu saspēlē un aizskrēja vienatnē pret vārtsargu, kas ļāva gūt pirmos vārtus spēlē. Turpinājumā daudz divcīņu laukuma vidusdaļā, bez reāliem momentiem abās laukuma pusēs.

Otro puslaiku uzsākām nedaudz pasīvi, kas pēc mūsu pārkāpuma deva iespēju Rukh Lviv komandai veikt 11m soda sitienu, kas beigās arī pārliecinoši realizēts. Dažas minūtes vēlāk šāda iespēja arī mūsu komandai, diemžēl bumba lidoja pāri vārtiem. Atlikušajā spēles laikā centāmies atgūt iekavēto, tomēr tas neizdevās, ļaujot uzvaru svinēt pretiniekam.

Starta 11 vs FC Rukh Lviv: Vjačeslavs Kudrjavcevs, Oļģerts Raščevskis, Kristers Neilands, Daniels Balodis, Rudolfs Zeņģis, Maksims Toņisevs, Ivans Želizko, Vladimirs Stepanovs, Ēriks Punculs, Kristers Lūsins, Kristians Kaušelis.

Rezervisti: Klāvs Lauva, Valerijs Čupins, Artjems Šaboha, Ibrahima Sovs, Ingars Pūlis.

Dienas otrajā spēlē laukumā devās spēcīgs sastāvs. Mūsu vārtsargam spēlē bija jāiesaistās jau 4. minūtē, kad pretinieks bīstami uzbruka mūsu vārtiem. Valmiera FC turpinājumā kontrolēja spēli, tomēr retais pretuzbrukums spēja dot darbu arī Rihardam Matrevicam, kurš spēja rezultātu noturēt neizšķirtu, kamēr otrā laukuma pusē komandai neko bīstamu izveidot neizdevās.

Otrajā puslaikā FC Kryvbas Kryvyi komanda spēlēja pārliecinošāk un aktīvāk, tomēr brīdī, kad jau šķita, ka spēles pavediens nonācis pretinieku rokās Alvis Jaunzems nodemonstrēja savu meistarību. Mūsu aizsargs ieskrēja pretinieku soda laukumā un skaisti raidīja bumbu vārtos. Turpinājumā aktivitāte abās laukuma pusēs, kas noveda pie neizšķirta – pretinieka sitienu no tālas distances Matrevicam atvairīt neizdevās. Tālakajā spēles daļā vārti vairs netika gūti, kas liecināja par neizšķirtu 1:1.

Starta 11 pret FC Kryvbas Kryvyi: Rihards Matrevics, Pape Falls, Romans Jakuba, Roberts Veips, Alvis Jaunzems, Masaki Murata, Džibrils Gejs, Daisuke Jokota, Luka Silagadze, Niks Dusalijevs, Raimonds Krollis.

Rezervisti: Klāvs Lauva, Kamilo Mena, Aliuns Ndojs, Vladimirs Stepanovs, Oļģerts Raščevskis, Ivans Želizko, Aleksandrs Gapečkins.

Nākamā spēle 17. Februārī, kad mums būs tas gods spēkoties ar titulēto Kijevas Dinamo komandu – spēles sākums 16:00 pēc Latvijas laika.