Eirokausu sezona noslēgta

29 jūlijs 2022

Valmiera FC komanda UEFA Eiropas Konferences līgas 2. kvalifikācijas kārtas 2. spēlē ar rezultātu 1:3 piekāpās Maķedonijas komandai Tetovas Shkendija.

Mača ievads solīja interesantu futbolu visām gaumēm – daudz standartu, stūra izspēļu, dinamisks futbols ar divcīņām. Pirmie vārti tika gūti pēc standartsituācijas, kad pretinieks izdarīja centrējumu soda laukumā un pie bumbas pirmais tika pretinieku spēlētajs, kurš izvirzija Shkendija komandu vadībā.

Spēles 25. minūtē komandai izdevās atspēlēties – viens no daudzajiem uzbrukumiem, kurš šoreiz tika realizēts. Raimonds Krollis atrodoties soda laukumā meklēja iespējas, tomēr neatrada sev pietiekami labu pozīciju sitienam, kas nozīmēja, ka jāatdod piespēle. Raimonds augstasinīgi piespēlēja Masaki Muratam, kurš bija izcilā pozīcijā – soda laukuma vidū un sekoja rezultatīvs sitiens – 1:1.

Pirmo puslaiku gan noslēdzām iedzinējos, jo pēc nesekmīgas sava stūra izspēles pretinieks izmantoja vairākas mūsu kļūdas un vienatnē, pa brīvu koridoru skrēja uz mūsu vārtiem – nonācis vārtu tuvumā viņs bumbu raidija tālajā apaksējā stūrī, rezultāts 1:2.

Arī otrajā puslaikā daudz divcīņu, asumu un svilpju. Kļūdīties sanāca Muratam, kurš saņēma divas dzeltenās kartiņas, atstājot komandu mazākumā. Tas gan nespēja apturēt mūsu spēli un tik un tā devāmies uz priekšu, meklēt iespējas.

Labākā iespēja mača noslēgumā Emīlam Birkam, kurš no tuvas distances trāpija pa vārtu pārliktni. 85. minūtē pretinieks tika pie sava pēdējā vārda, gūstot vārtus un dzēšot jebkādas cerības gan spēlē, gan summā.

Savu nākamo spēli aizvadīsim pirmdien (01.08), kad viesos, Skonto stadionā, Optibet Virslīga ietvaros spēkosimies ar FK AUDA komandu.