Jurģis Kalns: “Par sevi ir jācīnās”

28 aprīlis 2024

Pēc uzvaras Tonybet Virslīgas 9. kārtas spēlē pret FK Tukums 2000/Telms komandu (2:1) savus komentārus un pārdomas medijiem sniedza komandas galvenais treneris Jurģis Kalns.

Valmiera FC galvenais treneris Jurģis Kalns: “Sākšu kā vienmēr – paldies faniem, paldies Valmieras faniem, kuri bija tribīnēs, viņi bija dzirdami. Viņi bija mērojuši tālo ceļu līdz Tukumam, brīvdienā, labos laikapstākļos, paldies viņiem. Runājot par spēli uzskatu, ka spēlējām labi, it sevišķi pirmo puslaiku, otrā puslaika sākumu. Šī spēle man atgādina mūsu sezonu kopumā, kad Tu uzbrūc, negūsti vārtus, tad viens kaut kāds uzbrukums un ir 1:1, tā izlīdzināja Tukums. Mums ir ļoti daudz šādu spēļu, mēs šādā veidā dominējam, kaut kur kāda neveiksme, viena maza kļūdiņa un ielaisti vārti. Šodien bija līdzīgi, tāpēc ļoti liels prieks, ka izdevās ātri atgūties, gūt otros vārtus un izcīnīt trīs punktus, jo šeit spēlēt nav viegli. Pirms spēles teicu, ka šeit sajūtas ir kā cietumā, apkārt ir žogs, tāpēc ir jācīnās, citādāk būs grūti. Par sevi ir jācīnās un tieši tā arī šodien notika. Šeit vienmēr ir jācīnās un arī Tukums to dara, vieglas spēles šeit nav, viņiem šis ir pirmais zaudējums šajā sezonā, šajā laukumā, tāpēc zinājām, ka būs grūti.”