Pirmā izbraukuma uzvara šosezon

10 aprīlis 2022

Optibet futbola Virslīgas 5. kārtas spēlē Mežaparkā viesojoties pie FK Auda spējām paņemt lietas savās rokās un ar rezultātu 3:1 pārvest mājās trīs svarīgus punktus.

Spēles pirmajā puslaikā jau bija skaidrs, ka Valmiera FC būs tā komanda, kura diktēs noteikumus laukumā, Audas spēlētājiem spēles ievadā bija problēmas aizlauzties līdz Riharda Matrevica sargātajiem vārtiem. Spilgtākais mirklis atzīmējams Fabrisa Ondoa kļūda savu vārtu tuvumā pēc kuras pretinieku rindās iestājās panika un tur kā stabs gāzsts tika Maksims Toņiševs – tiesnesis neminstinoties norādija uz 11 metru soda sitiena atzīmi. Kā jau paredzams, sitienu izpildīt devās komandas kapteinis Raimonds Krollis, diemžēl nesekmīgi. Laikam ejot bija vēl pāris iespējas gūt vārtus, tomēr pēc pirmā puslaika rezultāts neizšķirts – 0:0.

Otrais puslaiks atnesa nedaudz citas vēsmas – Auda sāka spēlēt aktīvāk, pressingot, kas noveda pie kļūdām aizsardzībā pretinieku rindās un gavilēm tribīnēs. Kā pirmais izcēlās Daniels Balodis kurš pēc stūra sitiena spēja ar gaļu raidīt bumbu vārtos, pirmo reizi sezonā liekot kapitulēt Ondoa. Divas minūtes vēlāk precīzs bija Kamilo Mena kurš pēc Želizko piespēles neminstinoties trieca bumbu vārtos neatstājot nekādas iespējas pretiniekiem. Spēles 68. minūtē intriga atgriezās, jo pretiniekam pēc ilgstoša spiediena izdevās netraucētam apstrādāt bumbu Matrevica vārtu tuvumā un to arī raidīt garām Valmiera FC vārtsargam. Aktīvs, bet tai pat laikā arī nervozs futbols, līdz 78. minūtei, kad Alvis Jaunzems izmantojot savu ātrumu izbrīvēja tukšu vārtu kreiso pusi Lukam Silagadzem, kurš nesen bija nācis laukumā uz maiņu, nekļūdijās un panāca spēles beigu rezultātu – 3:1.

Valmiera FC sākumsastāvs: Rihards Matrevics, Daniels Balodis, Romans Jakuba, Alvis Jaunzems, Maksims Toņiševs, Emīls Birka, Ivans Želizko, Daisuke Jokota, Aliuns Ndojs, Kamilo Mena, Raimonds Krollis.

Rezervisti: Vjačeslavs Kudrjavcevs, Kristers Čudars, Luka Silagadze, Roberts Veips, Oļģerds Raščevskis, Džibrils Gejs, Kristers Lūsiņš.

Savu nākamo Optibet futbola Virslīgas spēli aizvadīsim piektdien (15.05), kad Valmieras Olimpiskā Centra stadionā uzņemsim Tukums 2000/Telms komandu. Spēles sākums 16:00.