Zaudējums pret čempioniem

22 jūnijs 2021

Optibet futbola Virslīgas 18. kārtā 32 grādu karstumā izbraukumā tikāmies ar vienu no divām turnīra labākajām komandām – Riga FC. Spēlē, kas prasīja lielu spēku un apņēmību no abu komandu spēlētājiem, diemžēl piedzīvojām minimālu zaudējumu ar 0:1.

Spēles vienīgie vārti tika gūti 10. minūtē, kad Mikaels Soisalo no šaura leņķa izdarīja neticamu sitienu atrodoties soda laukuma labajā malā. Tamaza Pertijas vīri pamodās, tikai ap 25. minūti, un kopš tā laika atlikušajā spēles laikā kontrolēja bumbu. Taču šajā spēlē izrādījās, ka nekas nemainījās, jo šovakar valmieriešiem nekas nesanāca uzbrukumu veidošanā.

Vienīgā reālā iespēja viesiem šajā spēlē radās otrā puslaika sākumā, kad Alvis Jaunzems pārņēma iniciatīvu, nodrošinot labu piespēli soda laukumā Ibrahimam Sovam, diemžēl Senegālas uzbrucējam neizdevās trāpīt vārtos. Otra nelielā iespēja panākt vismaz neizšķirtu šajā spēlē radās spēles beigās, kad Daisukes Jokotas sitiens lidoja garām vārtu augšējam stūrim.

Iespaidīgāko momentu šajā spēlē spēles pašā izskaņā nodrošināja valmieriešu vārtsargs Rihards Matrevics, kurš pēc četriem neticamiem atvairījumiem četru sekunžu laikā iespaidīgi glāba komandu no otrajiem zaudētajiem vārtiem. Arī viņa pūles nebija pietiekamas, lai komanda atgrieztos spēlē.

Beigās piedzīvots pirmais zaudējums pret Riga FC šosezon. Turnīra tabulā pēc FK Ventspils izstāšanās no čempionāta un punktu pārrēķina esam trešajā vietā, par trim punktiem atpaliekot no Riga FC (ar spēli mazāk), bet astoņus no līderiem RFS, ar kuriem spēlēsim. nākamo spēli, 25.jūnijā plkst.20:00 J.Skredeļa stadionā Rīgā.